BLOG delprima.pl
Jakie kuchnie świata korzystają z anchois? Sprawdź, gdzie anchois jest najpopularniejsze

Przetwory z sardeli europejskiej, czyli anchois, to malutkie rybki, które charakteryzują się niezwykle wyrazistym smakiem oraz zapachem. Cieszą się one ogromną popularnością na całym świecie. Odpowiadając na pytanie, w jakich kuchniach korzysta się z anchois, należy zaznaczyć, że uwielbia je kuchnia włoska, hiszpańska, a także francuska. Pomysłów na ich wykorzystanie jest naprawdę wiele. Można podawać je jako przystawkę przed daniem głównym, świetnie sprawdzą się jako zakąska na imprezie, można na ich bazie przygotowywać rozmaite dania główne.

Wartości odżywcze anchois

Wartości odżywcze anchois

Dlaczego warto wprowadzić anchois na stałe do naszego menu?

Co dostarczamy naszemu organizmowi, spożywając anchois?

Nowy wpis - zapraszamy do lektury!

Czas realizacji zamówienia

Staramy się zrealizować każde zamówienie w jak najkrótszym terminie. Prowadząc sprzedaż przez Internet od kilkunastu lat, wiemy jak ważnym czynnikiem jest czas. 

Czas realizacji zamówienia można podzielić na dwie części:
- czas niezbędny do obsłużenia zamówienia w sklepie,
- czas niezbędny na dostawę.

Na pierwszy element składa się: przyjęcie zamówienia, sprawdzenie i potwierdzenie płatności, skompletowanie produktów, wystawienie faktury, spakowanie i wypełnienie dokumentów przewozowych. Zajmuje nam to na ogół od 1 do 5 dni.

Na drugi element, my - jako sklep, mamy dość ograniczony wpływ, gdyż przesyłki realizuje firma kurierska. Według statystyk, ponad 90% przesyłek jest dostarczanych następnego dnia roboczego. W wyjątkowych przypadkach może to zająć 2 dni.

O każdej zmianie statusu zamówienia informujemy Państwa mailowo.

W związku z tym, że część produktów nie powinna być transportowana w zbyt niskiej lub w zbyt wysokiej temperaturze i właśnie panują takie temperatury, to zwracamy się do osoby zamawiającej co mamy robić w takiej sytuacji - poczekać, czy wysyłać.

Staramy się również nie wysyłać przesyłek w piątki - paczki leżą przez dwa dni w kontenerach, często poza budynkiem i są narażone na niekorzystne oddziaływanie czynników atmosferycznych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl