BLOG delprima.pl
Wartości odżywcze anchois

Wartości odżywcze anchois

Dlaczego warto wprowadzić anchois na stałe do naszego menu?

Co dostarczamy naszemu organizmowi, spożywając anchois?

Nowy wpis - zapraszamy do lektury!

Trufle - o czym trzeba wiedzieć?

Trufle – z czym to się je?

Trufle należą do elitarnej grupy produktów. W hierarchii kulinarnej plasują się obok takich rarytasów jak szafran czy kawior, a ich cena potrafi przekroczyć kilka tysięcy euro za kilogram. Czym te niezwykłe grzyby przyciągają uwagę smakoszy ze wszystkich stron świata?

Czas realizacji zamówienia

Staramy się zrealizować każde zamówienie w jak najkrótszym terminie. Prowadząc sprzedaż przez Internet od kilkunastu lat, wiemy jak ważnym czynnikiem jest czas. 

Czas realizacji zamówienia można podzielić na dwie części:
- czas niezbędny do obsłużenia zamówienia w sklepie,
- czas niezbędny na dostawę.

Na pierwszy element składa się: przyjęcie zamówienia, sprawdzenie i potwierdzenie płatności, skompletowanie produktów, wystawienie faktury, spakowanie i wypełnienie dokumentów przewozowych. Zajmuje nam to na ogół od 1 do 5 dni.

Na drugi element, my - jako sklep, mamy dość ograniczony wpływ, gdyż przesyłki realizuje firma kurierska. Według statystyk, ponad 90% przesyłek jest dostarczanych następnego dnia roboczego. W wyjątkowych przypadkach może to zająć 2 dni.

O każdej zmianie statusu zamówienia informujemy Państwa mailowo.

W związku z tym, że część produktów nie powinna być transportowana w zbyt niskiej lub w zbyt wysokiej temperaturze i właśnie panują takie temperatury, to zwracamy się do osoby zamawiającej co mamy robić w takiej sytuacji - poczekać, czy wysyłać.

Staramy się również nie wysyłać przesyłek w piątki - paczki leżą przez dwa dni w kontenerach, często poza budynkiem i są narażone na niekorzystne oddziaływanie czynników atmosferycznych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl